מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם

  התקנת מצלמות אבטחה

  007 פרויקטים מיגון בע’’מ

  התקנת מצלמות אבטחה

  מצלמות אבטחה איכותיות הן גורם חשוב באבטחה למי שרוצה להגן על ביתו או על בית העסק שלו מול איומים שונים.

  אנו ב007 פרויקטים מיגון בע"מ מתקינים מצלמות בעלות תמונה גבוהה שנשמרת לאורך זמן!

  חובה לדעת!

  למצלמות אבטחה יש שלושה אלמנטים חשובים: מצלמה, מערכת הקלטה ותקשורת.

  מצלמות מתחברות למערכת הקלטה בשני אופנים: קווית או אלחוטית.

  • מערכת מצלמות אבטחה קוויות מחוברות באופן ישיר למערכת ההקלטה.
  • מערכת מצלמות אבטחה אלחוטיות מחוברת דרך WiFi.

  מערכת הקלטה היא מחשב ייעודי המסוגל לקלוט ולעבד את המידע מהמצלמה ולפענח את המידע לתמונה וגם לשמור את התיעוד לפי דרישת הלקוח.

  גם כדאי לדעת ש…

  מצלמות אבטחה נחלקות לשתי קטגוריות:

  מצלמות פשוטות

   

  אנו בחברת 007 פרויקטים מיגון בע"מ ממליצים לחבר את המצלמות למערכות אזעקה ול"מוקד הרואה" ובכך ניתן לבחון אירועים ולתת מענה בזמן אמת, כאשר מתרחש אירוע אבטחתי.

  במצלמות שאינן מורכבות קיימת האפשרות לצלם ולהקליט באיכות גבוהה, דבר המאפשר צפייה וניטור בReal Time של בעל הבית או מוקדן או בעל העסק.

  מצלמות חכמות (אנליטיות)

  מצלמות אנליטיות הן מצלמות אבטחה היודעות לנתח באופן חכם ועצמאי תא שטח מסויים ולנתחו בצורה חכמה, בנוסף הן מזהות אנשים וכלי רכב ואף מבדילות בין השניים.

  אנו בחברת 007 פרויקטים מיגון בע"מ ממליצים לחבר את המצלמות למוקד האנליטי של חברת 007 פרויקטים מיגון ובכך תייצרו הרתעה על גורמים חשודים!

  **טיפ קטן לקראת סיום – במידה ותשלבו מערכת כריזה ואינטרקום, המוקדן אף יכול לכרוז לפורץ בעיצומו של האירוע לסגת בטרם תשלח לנקודה ניידת ובכך לנטרל את האיום לחלוטין**

  מצלמות אבטחה מתחלקות לשתי קטגוריות: מצלמות חכמות (אנליטיות) ומצלמות פשוטות

  מצלמות האבטחה מורכבות משלושה אלמנטים: מצלמה, מערכת הקלטה ותקשורת.

  איך מתקינים מערכת מצלמות איכותית

  1

  מקבלים ייעוץ

  מערכות מצלמות והקלטה מגיעות בשלל איכויות וסוגים. נדרשת מקצוענות על מנת להבדיל בין מצלמות איכותיות לאלו שלא מחזיקות מעמד במבחן הזמן והתוצאה. הניסיון העשיר שלנו יתאים לכם את המערכת שתיתן מענו לצורכיכם.

  2

  מתכננים

  מוודאים אילו אזורים רוצים לצפות ולאילו מרחקים. מוודאים את כל מארג הצרכים הביטחוניים ומחליטים על כמויות ומיקום של המצלמות. אם עולה הצורך כדאי להתקין מערכות אנליטיות היודעות לבצע מעקב אחר גורמים חשודים.

  3

  מתקינים

  ההתקנה צריכה להתבצע במקצועיות כך שכל הרכיבים מותקנים בגובה מתאים ואינם חשופים לפגעי מזג אוויר וחבלה.

  4

  מבקרים

  רצוי להיכנס למערכת על בסיס שבועי על מנת לאתר גורמים מחשידים ובמידת הצורך לשמור על ההקלטה. זכרו, כל מערכת מוגבלת בכמות המידע שהיא מסוגלת לשמור בהתאם לצורכי הלקוח.

  צריכים ייעוץ למערכת אזעקה? מצלמות? מערכות אש? אנחנו כאן לכל שאלה!

  לייעוץ וליצירת קשר מלאו את הפרטים הבאים

   הלקוחות שלנו ממליצים

   אמיר נצ'רניקוב , מנהל ביטחון מרכז רפואי "העמק"

   חברתכם מבצעת בבית החולים העמק עבודות מעל 15 שנה כגון: פרויקטים הקשורים לעבודות מתח נמוך, התקנת מצלמות, אזעקות ולחצני מצוקה על-פי התקן הנדרש. לחברה ניסיון רב שנים בפרוייקטים מסוגים שונים בתחום. יצוין כי החברה עומדת באופן קבוע בהתחייבויותיה ובלוח הזמנים, חברה אמינה עם ניסיון רב שנים. הנהלת החברה נוכחת בשטח בזמן הפרוייקטים, מגלה רצינות, אחריות ומקצועיות. תפקוד צוותי העובדים בחברה תמיד מעל המצופה, החל משלב תכנון העבודה ועד סיומה. הנני ממליץ בחום על חברת 007 פרויקטים כחברה מובילה, יעילה ואמינה.

   נאדר שחאדה - מנהל כספים מוסך הצפון ג'ורג' והנרי דור בע"מ

   אנו במוסך הצפון בנצרת עובדים עם חברתכם כבר יותר מ-20 שנה בהתקנת מערכות שונות לפי כל התקנים הנדרשים. ההתקנות כוללות בין היתר רכזות גילוי אש, אזעקות, גלאים וכדומה.

   ההתקנות והעבודות מבוצעות על ידי צוותי העבודה של החברה על הצד הטוב ביותר בצורה אמינה ומקצועית ביותר. הננו ממליצים בחום על חברת 007 פרויקטים כחברה מובילה, מקצועית ואמינה.

   דני צפניה, מנהלן רשת המתנ"סים

   חברת 007 פרויקטים מספקת לרשת המרכזים הקהילתיים בנצרת עילית שירותי מיגון, מערכות אזעקה וגילוי וכיבוי אש מזה כ-20. באורך השנים החברה ביצעה מגוון רחב של פרויקטים בשלוחות הרשת כגון: התקנת מערכות גילוי אש, מערכות כריזה, מערכת מצלמות במעגל סגור, מערכות אזעקה ועוד לשביעות רצוננו המלאה. החברה מאופיינת במתן יחס אישי ואדיב ביותר, צוות מקצועי, מתן פתרונות לכל בעיה אשר מתעוררת גם בשעות הלא שגרתיות. במיוחד ברצוני לציין את איכות העבודה ועמידתם בלוחות הזמנים.

   לכל ההמלצות

   לחברתנו תקן ISO 9001:2015 - מוסמכים בבדיקה ותחזוקה של מערכות לגילוי וכיבוי אש לפי תקן 1220 חלק 11

   היתר מספר 110348

   יש לכם שאלה? אצלנו תמצאו את התשובה!

   אילו סוגי מערכות מיגון ואבטחה קיימות?

   ישנו מגוון רחב של מערכות המיועדות לאבטחה ומיגון מבנים ובתי עסק ביניהן תוכלו למצוא מערכות גילוי עשן, מערכות כיבוי אש, מצלמות אבטחה, מערכת אזעקה כנגד פריצות ועוד.

   מדוע חשוב להתקין מערכות מיגון לעסק?

   התקנה של מערכות מיגון ואבטחה לעסקים חשובה ביותר מפני שהן בעלות השפעה הרת גורל על בטיחותם של העובדים, הלקוחות ונוכחים במרחב של בית העסק, וכן שמירה על הציוד, המכשירים והפריטים ברשות העסק מפני גניבות ופריצות.

   היכן מומלץ למקם מערכות מיגון ואבטחה?

   מפני שלכל מערכת מטרה וייעוד אחר ובשל העובדה כי כל עסק בעל שטח מרחבי שונה מומלץ להסתייע בגורם מקצועי שיידע להתאים עבורכם את המיקום האופטימלי להתקנת מערכות אלו. לקבלת מידע וייעוץ מקצועי צרו עימנו קשר!

   מידע נוסף בנושא

   בחירת מצלמות אבטחה למשרד

   מכיוון שהשוק מוצף בסוגים רבים של מצלמות אבטחה חשוב להתייעץ עם איש מקצוע קודם בחירת מצלמות האבטחה למשרד שלכם. בחירה מדויקת של מצלמה תספק למשרד שלכם את הביטחון המירבי לו הוא זקוק ובנוסף תאפשר לכם לישון בשקט בלילה בלי דאגות. במידה ואם מחפשים מצלמות למשרד זה הזמן להתייעץ עם אנשים הצוות המקצועיים ביותר של 007 מערכות וניהול בע"מ. בעזרת ניסיון של שנים רבות בתחום אנו יכולים להמליץ לכם על המצלמה אשר תספק לכם את המענה הטוב והראוי ביותר למשרד. הצוות שלנו ידאג ללוות אתכם בתהליך עד אשר תהיו מרוצים.

   מצלמות אבטחה למשרד – למה זה חשוב?

   בשנים האחרונות נראה כי הביקוש למצלמות אבטחה רק הולך ועולה, יחד עם זאת גם ההיצע הולך ומתפתח עם השנים מה שמאפשר למחיר המצלמות להיות גמיש ונוח ואף זמין עבור כל כיס. השימוש העיקרי של מצלמות אלו הוא על מנת להתריע ולהזהיר מפני כל חדירה אפשרית של פורץ אל שטח המשרד. כל פריצה עלולה להוביל למעשה גניבה אשר גורם לנזקים כלכליים כבדים עבור משרדים. לכן הן מומלצות בעיקר עבור משרדים בהם ישנו ציוד יקר ורב אשר כל גניבה שלו היא משמעותית מאוד.

   השימוש במצלמות יעיל הן לפני מעשה הגניבה והן אחריו שכן פעמים רבות הפורץ מזהה את המצלמה ולכן נמנע מלפרוץ שמא יתפסו אותו. במקרים בהם הפריצה בכל זאת נעשתה מצלמות האבטחה מאפשרות לבדוק את הצילום ולזהות מיהו הפורץ ובכך להביא לידי תפיסתו. זהו מהלך חשוב מאוד כיוון שהוא מונע מהפורץ לבצע עוד פריצות נוספות.

   מצלמות אבטחה למשרד

   מצלמות אבטחה למשרד נחוצות בכדי לעקוב ולבדוק מה מתרחש בתוך המשרד וכמובן על מנת להזהיר מפני פריצה או חדירה פנימה של כל מי שאינו חלק מהמקום. מצלמות האבטחה משמשות להגנה הן על העובדים במקום והן על המקום עצמו. כיום ניתן למצוא מבחר מצלמות אבטחה אשר להן יתרונות שונים החל מאיכויות צפייה משתנות ועד אפשרות לצילום בלילה. על מנת לבחור את המצלמה המדויקת עבור המשרד שלכם הרימו טלפון ל007 מערכות וניהול בע"מ והצוות שלנו מיד יעמוד לשירותכם.

   מצלמות לעסק עם 007 פרויקטים מיגון בע"מ

   מצלמות אבטחה הפכו בשנים האחרונות לחלק משמעותי מכל בית עסק. הן מספקות את ההגנה והבטיחות המרבית לה זקוקים בעלי עסקים בימינו כיוון שביכולתן לעזור לאתר כל גורם חשוד אשר נכנס אל תוך השטח הפרטי שלנו. על מנת להתקין את המצלמה האיכותית והטובה ביותר חשוב להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית ואמינה. ב007 מערכות וניהול תוכלו להיעזר בשירותיו של צוות יעיל ומקצועי אשר ייתן לכם את המענה הנכון ביותר עבור העסק שלכם וילווה אתכם החל מבחירת המצלמה המתאימה לכם ועד התקנתה.

   כיצד בוחרים מצלמות לעסק?

   בין אם הקמתם עסק חדש ובין אם הגעתם למסקנה כי הגיע הזמן למגן את העסק הוותיק שלכם חשוב שתזכרו כי לבחירת המצלמה יש משמעות רבה בכל הנוגע למיגון המקום. בחירה נכונה תאפשר לכם להרגיש כי העסק שלכם נמצא בידיים בטוחות וכי הוא לא יפגע. על מנת לבחור במערכת מצלמות לעסק שלכם הכנו בעבורכם מספר דגשים עיקריים:

   • איכות הצילום- ישנן מגוון רחב של סוגי מצלמות אשר מספקות תוצאות שונות. כיום ניתן לבחור בין מצלמה אנלוגית, מצלמת HD או מצלמה דיגיטלית. שתי הראשונות מספקות צילום באיכות נמוכה עד בינונית בעוד המצלמה הדיגיטלית מספקת צילום באיכות גבוהה ולכן למרות מחירה הגבוה יותר אין ספק כי מדובר בבחירה משתלמת.
   • סוג המצלמה- כיום ניתן לבחור ביום שני סוגים עיקריים של מצלמות והם מצלמה קווית או מצלמה אלחוטית. מצלמה קווית הינה מצלמה אשר עובדת על תשתית ומספקת אות באיכות גבוהה לעומת מצלמה אלחוטית אשר אינה זקוקה לתשתית כיוון שהיא עובדת על WIFI מה שמקשה לעיתים על בהירות האות.

   מצלמות לעסק

   בחירת מצלמות לעסק יכולה להיות לעיתם לא פשוטה כיוון שהמבחר רב והדגמים עלולים לבלבל אותנו. חשוב להשקיע מחשבה בבחירת מערכת המצלמות המדויקת ביותר לגודלו של המבנה ולצרכיו על מנת לספק לעסק שלכם את ההגנה האולטימטיבית בעבורו. בכדי לבחור במצלמות הנכונות חשוב להיעזר בשירותיו של איש מקצוע או חברה מקצועית אשר יוכלו לכוון אתכם אל עבר הבחירה הנכונה. הצוות שלנו ב007 מערכות וניהול בע"מ ישמח לעמוד לשירותכם בכל רגע נתון.

   רכישת מצלמות אבטחה

   הדרך הטובה ביותר להגן על העסק שלכם, למנוע פריצות או גניבות ולהרחיק זרים היא על ידי שימוש במצלמות אבטחה. המצלמות הן משמשות עבור הרתעה של כל מי שמתקרב למקום והן לאיתור וזיהוי של פורצים שהצליחו להיכנס פנימה. התאמה מדויקת של המצלמה למקום ולתנאים תאפשר לכם להיות שקטים ורגועים. אנו ב007 מערכות וניהול בע"מ נשמח לעמוד לצידכם ולעזור לכם לבחור את המצלמה הטובה ביותר לתנאים הקיימים בעסק שלכם. בעזרת ניסיון של 30 שנים ויותר אנו יכולים לדעת בוודאות מהי המצלמה שתספק לכם את התמורה הטובה ביותר להשקעה שלכם.

   סוגי מצלמות אבטחה לעסק

   ישנן מספר רב של מצלמות אשר ניתן לבחור ביניהן אך על מנת לעשות את הבחירה החשובה כדאי להכיר אותן ואת התוצאה אותה הן מספקות. רוב המצלמות מתחלקות בצורה הבאה:

   • סוג החיבור- שוק המצלמות מתחלק בעיקר לשניים. מצלמות קוויות ומצלמות אלחוטיות. ההמלצה הרווחת היא לרוב מצלמה קווית שכן השימוש בה הוא איכותי יותר, ומענה אותו היא נותנת הינו אמין ומדויק יותר מאשר מצלמה אנלוגית. חשוב לזכור כי מצלמה קווית דורשת תשתית מוכנה בעוד מצלמה אלחוטית לא דורשת זאת וזהו אחד היתרונות המשמעותיים ביותר שלה.
   • סוג המצלמה- ישנן מספר סוגי מצלמות אשר מספקות תוצרים שונים. מצלמה אנלוגית ומצלמת HD מחוברות שתיהן למקליט DVD בעזרת כבל כאשר איכות מצלמת HD גבוהה יותר מזאת של המצלמה האנלוגית. בנוסף, קיימת מצלמה דיגיטלית הנקראת גם IP והיא מחוברת בעזרת כבל רשת אל המקליט מה שמספק איכות הקלטה גבוהה וטובה יותר. עלות מצלמה דיגיטלית יהיה לרוב גבוה יותר איך אין ספק כי מדובר בהשקעה משתלמת.

   מצלמות אבטחה לעסק

   בעלי עסקים רבים יודעים כי מצלמות אבטחה לעסק אינן נושא שכדאי להקל בו ראש. למצלמות אבטחה ישנו תפקיד משמעותי בשמירה על העסק שלכם. אנו נתקלים מידי יום במספר לא מבוטל של פריצות שלעיתים מובילות את בעל העסק אף להפסדים כלכליים לא מעטים. על מנת לבחור את המצלמות המתאימות ביותר עבורכם מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע. ב007 מערכות וניהול בע"מ תמצאו את מיטב המומחים אשר יתנו לכם את המענה המדויק ביותר.

   חברה לקידום אתרים באינטרנט חברה לקידום אתרים באינטרנט

   תפריט נגישות