מעוניינים בשירותים שלנו ? התקשרו: 04-6104987

מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם

  התקנת מצלמות אבטחה

  007 פרויקטים מיגון בע’’מ

  התקנת מצלמות אבטחה

  מצלמות אבטחה איכותיות הן גורם חשוב באבטחה למי שרוצה להגן על ביתו או על בית העסק שלו מול איומים שונים.

  אנו ב007 פרויקטים מיגון בע"מ מתקינים מצלמות בעלות תמונה גבוהה שנשמרת לאורך זמן!

  חובה לדעת!

  למצלמות אבטחה יש שלושה אלמנטים חשובים: מצלמה, מערכת הקלטה ותקשורת.

  מצלמות מתחברות למערכת הקלטה בשני אופנים: קווית או אלחוטית.

  • מערכת מצלמות אבטחה קוויות מחוברות באופן ישיר למערכת ההקלטה.
  • מערכת מצלמות אבטחה אלחוטיות מחוברת דרך WiFi.

  מערכת הקלטה היא מחשב ייעודי המסוגל לקלוט ולעבד את המידע מהמצלמה ולפענח את המידע לתמונה וגם לשמור את התיעוד לפי דרישת הלקוח.

  גם כדאי לדעת ש…

  מצלמות אבטחה נחלקות לשתי קטגוריות:

  מצלמות פשוטות

   

  אנו בחברת 007 פרויקטים מיגון בע"מ ממליצים לחבר את המצלמות למערכות אזעקה ול"מוקד הרואה" ובכך ניתן לבחון אירועים ולתת מענה בזמן אמת, כאשר מתרחש אירוע אבטחתי.

  במצלמות שאינן מורכבות קיימת האפשרות לצלם ולהקליט באיכות גבוהה, דבר המאפשר צפייה וניטור בReal Time של בעל הבית או מוקדן או בעל העסק.

  מצלמות חכמות (אנליטיות)

  מצלמות אנליטיות הן מצלמות אבטחה היודעות לנתח באופן חכם ועצמאי תא שטח מסויים ולנתחו בצורה חכמה, בנוסף הן מזהות אנשים וכלי רכב ואף מבדילות בין השניים.

  אנו בחברת 007 פרויקטים מיגון בע"מ ממליצים לחבר את המצלמות למוקד האנליטי של חברת 007 פרויקטים מיגון ובכך תייצרו הרתעה על גורמים חשודים!

  **טיפ קטן לקראת סיום – במידה ותשלבו מערכת כריזה ואינטרקום, המוקדן אף יכול לכרוז לפורץ בעיצומו של האירוע לסגת בטרם תשלח לנקודה ניידת ובכך לנטרל את האיום לחלוטין**

  מצלמות אבטחה מתחלקות לשתי קטגוריות: מצלמות חכמות (אנליטיות) ומצלמות פשוטות

  מצלמות האבטחה מורכבות משלושה אלמנטים: מצלמה, מערכת הקלטה ותקשורת.

  איך מתקינים מערכת מצלמות איכותית

  1

  מקבלים ייעוץ

  מערכות מצלמות והקלטה מגיעות בשלל איכויות וסוגים. נדרשת מקצוענות על מנת להבדיל בין מצלמות איכותיות לאלו שלא מחזיקות מעמד במבחן הזמן והתוצאה. הניסיון העשיר שלנו יתאים לכם את המערכת שתיתן מענו לצורכיכם.

  2

  מתכננים

  מוודאים אילו אזורים רוצים לצפות ולאילו מרחקים. מוודאים את כל מארג הצרכים הביטחוניים ומחליטים על כמויות ומיקום של המצלמות. אם עולה הצורך כדאי להתקין מערכות אנליטיות היודעות לבצע מעקב אחר גורמים חשודים.

  3

  מתקינים

  ההתקנה צריכה להתבצע במקצועיות כך שכל הרכיבים מותקנים בגובה מתאים ואינם חשופים לפגעי מזג אוויר וחבלה.

  4

  מבקרים

  רצוי להיכנס למערכת על בסיס שבועי על מנת לאתר גורמים מחשידים ובמידת הצורך לשמור על ההקלטה. זכרו, כל מערכת מוגבלת בכמות המידע שהיא מסוגלת לשמור בהתאם לצורכי הלקוח.

  צריכים ייעוץ למערכת אזעקה? מצלמות? מערכות אש? אנחנו כאן לכל שאלה!

  לייעוץ וליצירת קשר מלאו את הפרטים הבאים

   הלקוחות שלנו ממליצים

   אמיר נצ'רניקוב , מנהל ביטחון מרכז רפואי "העמק"

   חברתכם מבצעת בבית החולים העמק עבודות מעל 15 שנה כגון: פרויקטים הקשורים לעבודות מתח נמוך, התקנת מצלמות, אזעקות ולחצני מצוקה על-פי התקן הנדרש. לחברה ניסיון רב שנים בפרוייקטים מסוגים שונים בתחום. יצוין כי החברה עומדת באופן קבוע בהתחייבויותיה ובלוח הזמנים, חברה אמינה עם ניסיון רב שנים. הנהלת החברה נוכחת בשטח בזמן הפרוייקטים, מגלה רצינות, אחריות ומקצועיות. תפקוד צוותי העובדים בחברה תמיד מעל המצופה, החל משלב תכנון העבודה ועד סיומה. הנני ממליץ בחום על חברת 007 פרויקטים כחברה מובילה, יעילה ואמינה.

   נאדר שחאדה - מנהל כספים מוסך הצפון ג'ורג' והנרי דור בע"מ

   אנו במוסך הצפון בנצרת עובדים עם חברתכם כבר יותר מ-20 שנה בהתקנת מערכות שונות לפי כל התקנים הנדרשים. ההתקנות כוללות בין היתר רכזות גילוי אש, אזעקות, גלאים וכדומה.

   ההתקנות והעבודות מבוצעות על ידי צוותי העבודה של החברה על הצד הטוב ביותר בצורה אמינה ומקצועית ביותר. הננו ממליצים בחום על חברת 007 פרויקטים כחברה מובילה, מקצועית ואמינה.

   דני צפניה, מנהלן רשת המתנ"סים

   חברת 007 פרויקטים מספקת לרשת המרכזים הקהילתיים בנצרת עילית שירותי מיגון, מערכות אזעקה וגילוי וכיבוי אש מזה כ-20. באורך השנים החברה ביצעה מגוון רחב של פרויקטים בשלוחות הרשת כגון: התקנת מערכות גילוי אש, מערכות כריזה, מערכת מצלמות במעגל סגור, מערכות אזעקה ועוד לשביעות רצוננו המלאה. החברה מאופיינת במתן יחס אישי ואדיב ביותר, צוות מקצועי, מתן פתרונות לכל בעיה אשר מתעוררת גם בשעות הלא שגרתיות. במיוחד ברצוני לציין את איכות העבודה ועמידתם בלוחות הזמנים.

   לכל ההמלצות

   יש לכם שאלה? אצלנו תמצאו את התשובה!

   אילו סוגי מערכות מיגון ואבטחה קיימות?

   ישנו מגוון רחב של מערכות המיועדות לאבטחה ומיגון מבנים ובתי עסק ביניהן תוכלו למצוא מערכות גילוי עשן, מערכות כיבוי אש, מצלמות אבטחה, מערכת אזעקה כנגד פריצות ועוד.

   מדוע חשוב להתקין מערכות מיגון לעסק?

   התקנה של מערכות מיגון ואבטחה לעסקים חשובה ביותר מפני שהן בעלות השפעה הרת גורל על בטיחותם של העובדים, הלקוחות ונוכחים במרחב של בית העסק, וכן שמירה על הציוד, המכשירים והפריטים ברשות העסק מפני גניבות ופריצות.

   היכן מומלץ למקם מערכות מיגון ואבטחה?

   מפני שלכל מערכת מטרה וייעוד אחר ובשל העובדה כי כל עסק בעל שטח מרחבי שונה מומלץ להסתייע בגורם מקצועי שיידע להתאים עבורכם את המיקום האופטימלי להתקנת מערכות אלו. לקבלת מידע וייעוץ מקצועי צרו עימנו קשר!
   חברה לקידום אתרים באינטרנט חברה לקידום אתרים באינטרנט