מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם

  מערכות אינטרקום

  007 פרויקטים מיגון בע’’מ

  מערכות אינטרקום

  אינטרקום לדלת כניסה

  מערכות אינטרקום הינן מערכות פשוטות ופופולריות מאוד אשר ניתן למצוא אותן כמעט בכל בניין מגורים או בניין משרדים בשנים האחרונות. האינטרקום מאפשר לבעל הבית או בעל העסק לזהות מבפנים מי נמצא מחוץ לדלת ולהחליט האם ברצונו להכניס אותו פנימה. המערכת התפתחה רבות ונעשו בה שינויים רבים בשנים האחרונות אשר הפכו אותה למשוכללת יותר. להיכרות עמוקה יותר עם המערכת פנו עוד היום ל007 מערכות וניהול והצוות המקצועי שלנו יעמוד לשירותכם.

  סוגי מערכות אינטרקום

  אם בעבר יכולנו למצוא מערכת אינטרקום אחת אשר הייתה קיימת בכל הביניים כיום אנו יכולים למצוא מגוון סוגי מערכות שונות ומגוונות. המערכות המוכרות ביותר הן:

  • אינטרקום לאפרכסת– זהו הסוג הראשון אותו היה ניתן למצוא בישראל וזוהי גם כמובן המערכת הפשוטה ביותר. מחוץ לבניין או למשרד ישנו פאנל עליו מופיעים מספר כפתורים אשר כל אחד מהם מחובר לבית או למשרד אחר. בצד השני ישנה אפרכסת, שפורפרת טלפון דרכה ניתן לדבר עם מי שבחוץ.
  • אינטרקום למסך– זוהי דרך משוכללת יותר. הפאנל החיצוני של האינטרקום מכיל בתוכו מצלמה אשר מצלמת את העומד בחוץ ועל ידי חיבור למסך בבית מאפשרת צפייה במי שלחץ על הכפתור.
  • אינטרקום לטלפון– זהו חיבור ישיר בן מערכת האינטרקום למערכת הטלפון הביתית מה שאינו מצריך כל חיבור בתוך הבית. ניתן לקבל שיחה מהאינטרקום הממוקם בחוץ לכל מכשיר טלפון או מכשיר סלולרי בבית.
  • אינטרקום אלחוטי– זהו כמובן האינטרקום החדיש ביותר אשר מאפשר חיבור לרשת האינטרנט בבית על ידי שימוש בטכנולוגיית הWIFI כך שאין כל צורך בחיווט.

  השימוש במערכת האינטרקום

  מערכת האינטרקום מאפשרת שליטה בכל מי שנכנס אל השטח הפרטי שלנו בין אם מדובר במשרד שלנו, בעסק או בבית הפרטי. האינטרקום מאפשר בירור של מי שנמצא מעבר לפתח כך שלא ניתן להפתיע אותנו בביקור שאינו רצוי. כיוון שישנם סוגי מערכות רבים חשוב להתייעץ עם בעל מקצוע על מנת לבחור את האינטרקום שיספק את המענה הטוב ביותר עבור הצורך האישי שלנו. ב007 מערכות וניהולן בע"מ תוכלו להיעזר בשירותיו של הצוות המקצועי והאיכותי על מנת לבחור את המערכת הטובה ביותר וכן להתקינה.

  צריכים ייעוץ למערכת אזעקה? מצלמות? מערכות אש? אנחנו כאן לכל שאלה!

  לייעוץ וליצירת קשר מלאו את הפרטים הבאים

   הלקוחות שלנו ממליצים

   אמיר נצ'רניקוב , מנהל ביטחון מרכז רפואי "העמק"

   חברתכם מבצעת בבית החולים העמק עבודות מעל 15 שנה כגון: פרויקטים הקשורים לעבודות מתח נמוך, התקנת מצלמות, אזעקות ולחצני מצוקה על-פי התקן הנדרש. לחברה ניסיון רב שנים בפרוייקטים מסוגים שונים בתחום. יצוין כי החברה עומדת באופן קבוע בהתחייבויותיה ובלוח הזמנים, חברה אמינה עם ניסיון רב שנים. הנהלת החברה נוכחת בשטח בזמן הפרוייקטים, מגלה רצינות, אחריות ומקצועיות. תפקוד צוותי העובדים בחברה תמיד מעל המצופה, החל משלב תכנון העבודה ועד סיומה. הנני ממליץ בחום על חברת 007 פרויקטים כחברה מובילה, יעילה ואמינה.

   נאדר שחאדה - מנהל כספים מוסך הצפון ג'ורג' והנרי דור בע"מ

   אנו במוסך הצפון בנצרת עובדים עם חברתכם כבר יותר מ-20 שנה בהתקנת מערכות שונות לפי כל התקנים הנדרשים. ההתקנות כוללות בין היתר רכזות גילוי אש, אזעקות, גלאים וכדומה.

   ההתקנות והעבודות מבוצעות על ידי צוותי העבודה של החברה על הצד הטוב ביותר בצורה אמינה ומקצועית ביותר. הננו ממליצים בחום על חברת 007 פרויקטים כחברה מובילה, מקצועית ואמינה.

   דני צפניה, מנהלן רשת המתנ"סים

   חברת 007 פרויקטים מספקת לרשת המרכזים הקהילתיים בנצרת עילית שירותי מיגון, מערכות אזעקה וגילוי וכיבוי אש מזה כ-20. באורך השנים החברה ביצעה מגוון רחב של פרויקטים בשלוחות הרשת כגון: התקנת מערכות גילוי אש, מערכות כריזה, מערכת מצלמות במעגל סגור, מערכות אזעקה ועוד לשביעות רצוננו המלאה. החברה מאופיינת במתן יחס אישי ואדיב ביותר, צוות מקצועי, מתן פתרונות לכל בעיה אשר מתעוררת גם בשעות הלא שגרתיות. במיוחד ברצוני לציין את איכות העבודה ועמידתם בלוחות הזמנים.

   לכל ההמלצות

   לחברתנו תקן ISO 9001:2015 - מוסמכים בבדיקה ותחזוקה של מערכות לגילוי וכיבוי אש לפי תקן 1220 חלק 11

   היתר מספר 110348

   יש לכם שאלה? אצלנו תמצאו את התשובה!

   אילו סוגי מערכות מיגון ואבטחה קיימות?

   ישנו מגוון רחב של מערכות המיועדות לאבטחה ומיגון מבנים ובתי עסק ביניהן תוכלו למצוא מערכות גילוי עשן, מערכות כיבוי אש, מצלמות אבטחה, מערכת אזעקה כנגד פריצות ועוד.

   מדוע חשוב להתקין מערכות מיגון לעסק?

   התקנה של מערכות מיגון ואבטחה לעסקים חשובה ביותר מפני שהן בעלות השפעה הרת גורל על בטיחותם של העובדים, הלקוחות ונוכחים במרחב של בית העסק, וכן שמירה על הציוד, המכשירים והפריטים ברשות העסק מפני גניבות ופריצות.

   היכן מומלץ למקם מערכות מיגון ואבטחה?

   מפני שלכל מערכת מטרה וייעוד אחר ובשל העובדה כי כל עסק בעל שטח מרחבי שונה מומלץ להסתייע בגורם מקצועי שיידע להתאים עבורכם את המיקום האופטימלי להתקנת מערכות אלו. לקבלת מידע וייעוץ מקצועי צרו עימנו קשר!
   חברה לקידום אתרים באינטרנט חברה לקידום אתרים באינטרנט

   תפריט נגישות