מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם

  מערכות גילוי אש

  007 פרויקטים מיגון בע’’מ

  צריכים ייעוץ למערכת אזעקה? מצלמות? מערכות אש? אנחנו כאן לכל שאלה!

  לייעוץ וליצירת קשר מלאו את הפרטים הבאים

   הלקוחות שלנו ממליצים

   אמיר נצ'רניקוב , מנהל ביטחון מרכז רפואי "העמק"

   חברתכם מבצעת בבית החולים העמק עבודות מעל 15 שנה כגון: פרויקטים הקשורים לעבודות מתח נמוך, התקנת מצלמות, אזעקות ולחצני מצוקה על-פי התקן הנדרש. לחברה ניסיון רב שנים בפרוייקטים מסוגים שונים בתחום. יצוין כי החברה עומדת באופן קבוע בהתחייבויותיה ובלוח הזמנים, חברה אמינה עם ניסיון רב שנים. הנהלת החברה נוכחת בשטח בזמן הפרוייקטים, מגלה רצינות, אחריות ומקצועיות. תפקוד צוותי העובדים בחברה תמיד מעל המצופה, החל משלב תכנון העבודה ועד סיומה. הנני ממליץ בחום על חברת 007 פרויקטים כחברה מובילה, יעילה ואמינה.

   נאדר שחאדה - מנהל כספים מוסך הצפון ג'ורג' והנרי דור בע"מ

   אנו במוסך הצפון בנצרת עובדים עם חברתכם כבר יותר מ-20 שנה בהתקנת מערכות שונות לפי כל התקנים הנדרשים. ההתקנות כוללות בין היתר רכזות גילוי אש, אזעקות, גלאים וכדומה.

   ההתקנות והעבודות מבוצעות על ידי צוותי העבודה של החברה על הצד הטוב ביותר בצורה אמינה ומקצועית ביותר. הננו ממליצים בחום על חברת 007 פרויקטים כחברה מובילה, מקצועית ואמינה.

   דני צפניה, מנהלן רשת המתנ"סים

   חברת 007 פרויקטים מספקת לרשת המרכזים הקהילתיים בנצרת עילית שירותי מיגון, מערכות אזעקה וגילוי וכיבוי אש מזה כ-20. באורך השנים החברה ביצעה מגוון רחב של פרויקטים בשלוחות הרשת כגון: התקנת מערכות גילוי אש, מערכות כריזה, מערכת מצלמות במעגל סגור, מערכות אזעקה ועוד לשביעות רצוננו המלאה. החברה מאופיינת במתן יחס אישי ואדיב ביותר, צוות מקצועי, מתן פתרונות לכל בעיה אשר מתעוררת גם בשעות הלא שגרתיות. במיוחד ברצוני לציין את איכות העבודה ועמידתם בלוחות הזמנים.

   לכל ההמלצות

   לחברתנו תקן ISO 9001:2015 - מוסמכים בבדיקה ותחזוקה של מערכות לגילוי וכיבוי אש לפי תקן 1220 חלק 11

   היתר מספר 110348

   מערכות גילוי אש ועשן – חשיבות

   אחד המקרים המצערים והמפחידים ביותר בכל שהייה בתוך מבנה הם אלו בהם פורצת שריפה. אש הינה דבר אשר אסור לשחק עימו והיא עלולה להוות סכנת נפשות של ממש ולכן כיום כל מבנה מחויב להתקין מערכת גילוי אש אשר תעזור למנוע את השריפה הבאה. המערכת גם עוזרת בהתרעה וגם נותנת פתרון ממש ופרקטי על מנת לעצור את האש.

   כמובן שקיימים מגוון רחב של מערכות גילוי עשן והבחירה ביניהם לרוב אינה פשוטה אך על מנת לבחור נכונה את המערכת חשוב לשים לב לתנאים הקיימים במבנה הספציפי שלכם. מבנים שונים דורשים מערכות שונות בעלות פונקציות שונות. ישנן מערכות אשר מתאימות למבנים גדולים יותר וישנן מערכות המתאימות למבנים קטנים יותר. הבנה מדויקת של הצורך שלכם תעזור לכם לבחור מערכת נכונה. כמו כן, שימו לב כי המערכת אותה אתם בוחרים הינה בעלת תו תקן ועומדת בכל התנאים ההכרחיים לפי מכון התקנים הישראלי.

   גילוי אש

   על מנת לספק לעסק או לבית שלכם את ההגנה המושלמת מומלץ להתקין מערכת גילוי אש. מערכת זאת מאפשרת, בעזרת טכנולוגיה מתקדמת וייחודית, לגלות כל שריפה המתרחשת המבנה כבר בשלביה הראשוניים ביותר ובכך מסייעת למנוע אותה או להוביל לנזקים מעטים בלבד. אין ספק כי מערכת זאת הינה חיונית כיוון שביכולתה לא רק להציל מבנים אלא גם להציל נפשות. ב007 פרויקטים וניהול בע"מ תוכלו לבחור מבין מגוון מערכות אשר יתאימו במיוחד עבור הצורך שלכם.

   החשיבות של מערכות גילוי אש

   כיום כל עסק, מבנה ציבורי או בית חייב להתקין מערכת לגילוי אש אשר תעזור למנוע את השריפה הבאה. לצערנו שריפות עלולות לפרוץ מבלי שנשים לב לכך בכלל. הן עלולות לפגוע בבית שלנו, ברכוש שלנו וכמובן גם בגופנו. על מנת למנוע מקרים של פגיעה ברכוש, בגוף או בנפש נשתמש במערכות אלו. להתקנה של מערכת המתאימה למבנה באופן מדויק פנו לצוות של 007 פרויקטים וניהול בע"מ ואנו נעזור לכם להתאים את המערכת הנכונה ביותר. חברתנו בעלת ותק של 30 שנים בתחום וביכולתנו לספק בעבורכם את השירות האיכותי, המקצועי והאמין ביותר אשר יאפשר לכם להיות בטוחים.

   מערכות גילוי אש ועשן

   בשנים האחרונות מערכות גילוי אש ועשן הפכו לחלק בלתי נפרד מכל מבנה או עסק. מערכות אלו מספקות הגנה איכותית וטובה מפני כל שריפה וביכולתן לגלות אותה עוד בשלביה הראשוניים מה שהופך אותן ליעילות מאוד. המערכות מותקנות על ידי חברה מקצועית בלבד אך כיוון שישנם מספר רב של חברות בשוק מומלץ לחפש אחר החברה אשר תספק עבורכם את המערכת ואת השירות הטובים ביותר. לפרטים נוספים על תהליך ההתקנה ועל המערכת עצמה הרימו טלפון ל007 מערכות וניהול בע"מ ונשמח לעמוד לשירותכם.

   מערכות גילוי אש ועשן: איך הן פועלות?

   מערכות אלו מצוידות בטכנולוגיה חדישה אשר מאפשרת להן לזהות את השריפה המתקרבת על ידי קליטה של העשן. המערכת פועלת בשלושה אופנים אשר מהווים את הפתרון האולטימטיבי לטיפול בכל שריפה:

   • בשלב הראשון כאשר המערכת מזהה עשן ושריפה פוטנציאלית היא מתריעה את כל הנוכחים במקום כמובן בעזרת אזעקה. האזעקה הינה מספיק חזקה כך שהיא מגיעה לכל אזור ואזור בכל מבנה לא משנה מהו גודלו.
   • במקביל להפעלת האזעקה המערכת שולחת איתות לכוחות הביטחון הרלוונטיים על מנת להזעיק אותם למקום. כלומר, המערכת שולחת אות מצוקה לשירותי כיבוי האש ומזעיקה אותם אל עבר המיקום המדויק וכן לשירותי הסיור על מנת לשלוח אותם לבדוק מהו מקור השריפה.
   • בשלב השלישי המתרחש אף הוא במקביל המערכת מפעילה ספרינקלרים אשר מטרתם לכבות את האש ולתת מענה ראשוני למתרחש.

   התקנת מערכת גילוי אש

   אין ספק כי מערכת זאת הינה אחת המערכות החשובות וההכרחיות ביותר עבור כל בית פרטי או מבנה ציבורי. זוהי מערכת חכמה המאפשרת מענה מדויק, איכותי ומהיר בכל מקרה בו מתרחשת שריפה או אפילו רק עולה החשש לכך. על מנת להתקין את המערכת יש לפנות לחברה מקצועית אשר מספקת הן אפשרות לרכישה והן אפשרות להתקנת המערכת. ב007 תמצאו צוות איכותי ומקצועי אשר בעזרת ניסיון של מעל 30 שנים יוכל להתאים בעבורכם את המערכת המדויקת ביותר בעבור המבנה עליו תרצו להגן. אנו נספק לכם את השירות הטוב והאיכותי ביותר אשר יאפשר לכם להרגיש כי יש מי שדואג לכם.

   גילוי וכיבוי אש

   מערכות גילוי וכיבוי אש הכרחיות הן עבור בתים פרטיים, הן עבור עסקים והן עבור מבנים ציבוריים. זוהי מערכת חכמה המאפשרת גילוי של ריפה עוד בשלביה הראשונים כך שפעמים רבות מדובר בהצלת חיים של ממש. המערכת פועלת בשלושה דרכים עיקריות המאפשרות הן להתריע מפני השריפה המתקרבת והן לתת מענה ראשוני בכדי לטפל בה. על מנת לבחור את המערכת המתאימה לכם באופן מדויק פנו עוד היום ל007 מערכות וניהול בע"מ והצוות המקצועי שלנו ישמח לתת לכם מענה.

   כיצד פועלת מערכת גילוי וכיבוי אש?

   כיום ניתן למצוא מגוון רחב של מערכות גילוי וכיבוי אש אך חשוב לומר כי רוב המערכות מספקות מענה הפועל בשלושת הדרכים העיקריות שלפניכם:

   • מערכת גילוי אש הינה מערכת הפועל בעזרת טכנולוגיה חדשה ועדינה המאפשרת לה לזהות את השריפה בשלבים הראשונים שלה זאת על ידי זיהוי העשן המגיע אל המערכת. ברגע בו המערכת מזהה את העשן היא מפעילה אזעקה אשר מתריעה את הנוכחים במקום מפני הסכנה הקיימת ובכך מפנה אותם מהשטח על מנת שלא יפגעו.
   • במקביל להפעלת האזעקה המערכת שולחת אות לכל שירותי ההצלה הרלוונטיים ביניהם שירותי כיבוי אש וכן צוותי הסיור של המקום על מנת לדווח על השריפה ובכדי לזמן אותם לטפל במקרה.
   • בשלב השלישי המערכת מספקת בעצמה מענה ראשוני ואיכותי על מנת לטפל בגורם השריפה וזאת על ידי הפעלת ספרינקלרים המתיזים מים שמטרתם לכבות את האש במידה והיא אכן קיימת.

   בחירת מערכת לגילוי אש

   מערכות גילוי אש הינן מערכות חכמות מאוד המספקות מענה איכותי והכרחי עבור כל בית או מבנה. המערכת מספקת הגנה הן על הרכוש והן על האנשים השוהים במבנה ודואגת להתריע בכל מקרה של סכנה ולו הקלה ביותר. על מנת להתקין מערכת מעין זאת חשוב לבחור בחברה אשר תדאג להתאים בעבורכם מערכת מדויקת ותספק את השירות האיכותי והמקצועי ביותר. ב007 מערכות וניהול מע"מ תפגשו בצוות מקצועי בעל הכשרה נכונה שיעמוד לשירותכם מתחילת התהליך ועד סופו. אנו מחזיקים בניסיון של 30 שנים בתחום ונשמח לתת גם לכם את המענה הטוב ביותר אותו אנו מורגלים לתת.

   מערכות גילוי וכיבוי אש

   על מנת להנות משקט נפשי בבית הפרטי או בעסק שלכם מומלץ להתקין מערכות גילוי וכיבוי אש. שריפה הינה דבר אשר מתלקח בקלות ולעיתים אף מתחיל מבלי שנשים לב לכך, היא עלולה לגרום נזק רב הן מבחינת המבנה, הן מבחינת הרכוש והציוד שקיים בו והן מבחינת האנשים הנמצאים בו. מערכת גילוי וכיבוי האש מספקת את ההגנה לה אנו זקוקים במקרים מעין אלו על ידי התרעה על שריפה ומתן מענה ראשוני של כיבוי. במידה ואתם רוצים להתקין מערכת מעין זאת הרימו טלפון ל007 מערכות וניהולן בע"מ והצוות שלנו מיד יעמוד לשרותכם.

   איך בוחרים מערכות גילוי וכיבוי אש?

   את מערכת גילוי האש ניתן להתקין אך ורק בעזרתו של צוות מקצועי. אך כיום קיימים בשוק מגוון רחב של מערכות ומגוון רחב של חברות המציעות את שירותיהן ולכן על מנת לבחור את הבחירה הטובה ביותר הכנו בעבורכם מספר טיפים חשובים:

   • ניסיון- הדבר החשוב ביותר הוא כמובן הניסיון ושנות הותק של החברה. חברה בעלת שנות ותק רבות היא חברה מנוסה המכירה את התחום לעומקו ולכן תוכל לספק את השירות האיכותי ביותר.
   • מקצועיות- עבודה טובה היא עבודה מקצועית ואיכותית הלוקחת בחשבון את כל פרטיו של המקום. חברה מקצועית היא חברה אשר דואגת להכשיר את הצוות שלה ולספק לו את כל הידע הנרכש. חפשו אחר חברה המשדרת ביטחון ומקצועיות.
   • יחסי אנוש- לא פחות חשוב לשים דגש על יחסי האנוש של הצוות, הגישה והשרות הניתן. צוות אנושי הוא צוות אשר מספק שירות טוב יותר.

   השימוש במערכות בחיי היום יום

   כיוון ששריפה היא דבר אשר יכול להתחיל במפתיע ממש משום מקום כיום חייב להתקין מערכות גילוי אש בכל מבנה ציבורי על מנת לספק לנוכחים במקום את הביטחון המירבי ואת הידיעה כי הם בטוחים בכל רגע ורגע. על מנת להתקין מערכות אלו גם בבית הפרטי או בעסק שלנו פנו עוד היום ל007 מערכות וניהול בע"מ ונשמח לתת לכם את השירות הטוב ביותר החל מבחירת המערכת המתאימה לכם ועד שירותי התקנה מקצועיים ומדויקים. בעזרת צוות מקצועי ושנות ניסיון רבות אנו מבטיחים לכם שירות איכותי ואדיב.

   חברה לקידום אתרים באינטרנט חברה לקידום אתרים באינטרנט

   תפריט נגישות