מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם

  rec

  007 פרויקטים מיגון בע’’מ

  המשפחתון של מלכי

  מבקש להביע את הערכתי לשירות האדיב  והמקצועי אליו נחשפתי במהלך התקנת מצלמות חיצוניות ופנימיות שהותקנו באמצעותכם במשפחתון של מלכי. תהליך הרכש לווה מקצועית תוך מתן הסבר ענייני ולאחריו הגעת צוות המתקינים בדיוק במועד שנקבע תוך ביצוע עבודה איכותית , נקיה  ומקצועית.

  ביילין יבגני, מנהל אחזקה, "עלמה": עמותה למען הקשיש

  ברצוננו לציין כי אנו עובדים עם חברתכם מעל 25 שנה בהתקנת מערכות באתרים של העמותה.חברתכם התקינה מערכת אש גדולה בבניין בית האבות, מערכת מצלמות ומערכת קריאת אחות. אנו מרוצים מנסיונה הרב של החברה ובביצוע עבודות על הצד הטוב ביותר. לחברה צוות עובדים מיומן ומקצועי מאוד. הננו ממליצים על חברתכם כחברה מובילה, מקצועית ואמינה.

  ארי לידן, מנהל פרוייקטים O.T.I

  איל שלום, ברצוני להביע את הערכתי בשמי ובשם חברת O.T.I על העבודה המקצועית, המסודרת והמסורה שהצוות שלכם עשה עם החלפת מערכת האזעקה הישנה  בחברתנו. אודה לך אם תעביר תוכן מכתב זה לידיעת הנוגעים בדבר.

  דני צפניה, מנהלן רשת המתנ"סים

  חברת 007 פרויקטים מספקת לרשת המרכזים הקהילתיים בנצרת עילית שירותי מיגון, מערכות אזעקה וגילוי וכיבוי אש מזה כ-20. באורך השנים החברה ביצעה מגוון רחב של פרויקטים בשלוחות הרשת כגון: התקנת מערכות גילוי אש, מערכות כריזה, מערכת מצלמות במעגל סגור, מערכות אזעקה ועוד לשביעות רצוננו המלאה. החברה מאופיינת במתן יחס אישי ואדיב ביותר, צוות מקצועי, מתן פתרונות לכל בעיה אשר מתעוררת גם בשעות הלא שגרתיות. במיוחד ברצוני לציין את איכות העבודה ועמידתם בלוחות הזמנים.

  נאדר שחאדה – מנהל כספים מוסך הצפון ג'ורג' והנרי דור בע"מ

  אנו במוסך הצפון בנצרת עובדים עם חברתכם כבר יותר מ-20 שנה בהתקנת מערכות שונות לפי כל התקנים הנדרשים. ההתקנות כוללות בין היתר רכזות גילוי אש, אזעקות, גלאים וכדומה. ההתקנות והעבודות מבוצעות על ידי צוותי העבודה של החברה על הצד הטוב ביותר בצורה אמינה ומקצועית ביותר. הננו ממליצים בחום על חברת 007 פרויקטים כחברה מובילה, מקצועית ואמינה.

  אמיר נצ'רניקוב , מנהל ביטחון מרכז רפואי "העמק"

  חברתכם מבצעת בבית החולים העמק עבודות מעל 15 שנה כגון: פרויקטים הקשורים לעבודות מתח נמוך, התקנת מצלמות, אזעקות ולחצני מצוקה על-פי התקן הנדרש. לחברה ניסיון רב שנים בפרוייקטים מסוגים שונים בתחום. יצוין כי החברה עומדת באופן קבוע בהתחייבויותיה ובלוח הזמנים, חברה אמינה עם ניסיון רב שנים. הנהלת החברה נוכחת בשטח בזמן הפרוייקטים, מגלה רצינות, אחריות ומקצועיות. תפקוד צוותי העובדים בחברה תמיד מעל המצופה, החל משלב תכנון העבודה ועד סיומה. הנני ממליץ בחום על חברת 007 פרויקטים כחברה מובילה, יעילה ואמינה.

  צריכים ייעוץ למערכת אזעקה? מצלמות? מערכות אש? אנחנו כאן לכל שאלה!

  לייעוץ וליצירת קשר מלאו את הפרטים הבאים

   יש לכם שאלה? אצלנו תמצאו את התשובה!

   אילו סוגי מערכות מיגון ואבטחה קיימות?

   ישנו מגוון רחב של מערכות המיועדות לאבטחה ומיגון מבנים ובתי עסק ביניהן תוכלו למצוא מערכות גילוי עשן, מערכות כיבוי אש, מצלמות אבטחה, מערכת אזעקה כנגד פריצות ועוד.

   מדוע חשוב להתקין מערכות מיגון לעסק?

   התקנה של מערכות מיגון ואבטחה לעסקים חשובה ביותר מפני שהן בעלות השפעה הרת גורל על בטיחותם של העובדים, הלקוחות ונוכחים במרחב של בית העסק, וכן שמירה על הציוד, המכשירים והפריטים ברשות העסק מפני גניבות ופריצות.

   היכן מומלץ למקם מערכות מיגון ואבטחה?

   מפני שלכל מערכת מטרה וייעוד אחר ובשל העובדה כי כל עסק בעל שטח מרחבי שונה מומלץ להסתייע בגורם מקצועי שיידע להתאים עבורכם את המיקום האופטימלי להתקנת מערכות אלו. לקבלת מידע וייעוץ מקצועי צרו עימנו קשר!
   חברה לקידום אתרים באינטרנט חברה לקידום אתרים באינטרנט

   תפריט נגישות