מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם

  התקנת מערכות גילוי אש ועשן

  007 פרויקטים מיגון בע’’מ

  התקנת מערכות גילוי אש ועשן

  זו לא סיסמה! מערכות גילוי וכיבוי אש ועשן מצילות חיי אדם ורכוש.

  מערכות גילוי וכיבוי אש מותקנות אך ורק ע"י מומחים!

  מערכת גילוי אש ועשן היא הפתרון האולטימטיבי עבור מזעור נזקי אש וחשוב מכך להציל חיי אדם.

  מערכות אלו מסייעות בצורה ישירה בהצלת חיי אדם ומזעור נזקי רכוש בעת מקרי שריפה.

  מערכות גילוי אלו בשילוב עם, מערכות לכיבוי אש כגון: מטפים, מזנקים וזרנוקים ואף כיבוי בגז בלוחות חשמל ומערכות ספרינקלרים מהווים את המענה הראשון במניעה וכיבוי שריפות.

  אנו בחברת 007 פרויקטים מיגון בע"מ מתקינים מערכות אלו בסטנדרט הגבוה שנקבע ע"י מכון התקנים הישראלי, תקן 1220, ואף מורשים לבדוק מערכות אש לפי תקן 1220 חלק 11 תחת ביקורת ופיקוח של כבאות והצלה לישראל.

  חברת 007 פרויקטים מיגון מספקת מערכות של חברות מהמובילות במדינת ישראל ובעולם לגילוי אש, גילוי גז, כיבוי אוטומטי, אמצעי התרעה וחיווי ממוחשבים ומערכות בקרה.

   

  שלבי התקנת מערכות גילוי אש ועשן

  1

  צורך

  ללקוחות שונים יש צרכים שונים. אנו מתקינים מערכות בשלל סוגים העומדות בתקנים המחמירים ביותר.

  2

  ייעוץ

  המומחים שלנו יודעים איפה למקם כל גלאי, כך שייתן את המענה הנדרש. פנו אלינו לייעוץ חינם ותכנון המערכת לפי דרישותיכם

  3

  התקנה

  באש לא משחקים! נדרשת מומחיות רבה. בצעו התקנה רק עם מתקין מוסמך. אנחנו נשמח לבצע בשבילכם את העבודה במקצועיות ללא פשרות.

  4

  תחזוקה

  מעת לעת כדאי ורצוי לבדוק את תקינות המערכת ואת פעולת הגלאים. לפי דרישות מכבי אש יש לערוך למערכת בדיקה שנתית. חברתנו מוסמכת לבדוק מגוון רחב של מערכות. התקשרו לקבלת ייעוץ בנושא.

  צריכים ייעוץ למערכת אזעקה? מצלמות? מערכות אש? אנחנו כאן לכל שאלה!

  לייעוץ וליצירת קשר מלאו את הפרטים הבאים

   הלקוחות שלנו ממליצים

   אמיר נצ'רניקוב , מנהל ביטחון מרכז רפואי "העמק"

   חברתכם מבצעת בבית החולים העמק עבודות מעל 15 שנה כגון: פרויקטים הקשורים לעבודות מתח נמוך, התקנת מצלמות, אזעקות ולחצני מצוקה על-פי התקן הנדרש. לחברה ניסיון רב שנים בפרוייקטים מסוגים שונים בתחום. יצוין כי החברה עומדת באופן קבוע בהתחייבויותיה ובלוח הזמנים, חברה אמינה עם ניסיון רב שנים. הנהלת החברה נוכחת בשטח בזמן הפרוייקטים, מגלה רצינות, אחריות ומקצועיות. תפקוד צוותי העובדים בחברה תמיד מעל המצופה, החל משלב תכנון העבודה ועד סיומה. הנני ממליץ בחום על חברת 007 פרויקטים כחברה מובילה, יעילה ואמינה.

   נאדר שחאדה - מנהל כספים מוסך הצפון ג'ורג' והנרי דור בע"מ

   אנו במוסך הצפון בנצרת עובדים עם חברתכם כבר יותר מ-20 שנה בהתקנת מערכות שונות לפי כל התקנים הנדרשים. ההתקנות כוללות בין היתר רכזות גילוי אש, אזעקות, גלאים וכדומה.

   ההתקנות והעבודות מבוצעות על ידי צוותי העבודה של החברה על הצד הטוב ביותר בצורה אמינה ומקצועית ביותר. הננו ממליצים בחום על חברת 007 פרויקטים כחברה מובילה, מקצועית ואמינה.

   דני צפניה, מנהלן רשת המתנ"סים

   חברת 007 פרויקטים מספקת לרשת המרכזים הקהילתיים בנצרת עילית שירותי מיגון, מערכות אזעקה וגילוי וכיבוי אש מזה כ-20. באורך השנים החברה ביצעה מגוון רחב של פרויקטים בשלוחות הרשת כגון: התקנת מערכות גילוי אש, מערכות כריזה, מערכת מצלמות במעגל סגור, מערכות אזעקה ועוד לשביעות רצוננו המלאה. החברה מאופיינת במתן יחס אישי ואדיב ביותר, צוות מקצועי, מתן פתרונות לכל בעיה אשר מתעוררת גם בשעות הלא שגרתיות. במיוחד ברצוני לציין את איכות העבודה ועמידתם בלוחות הזמנים.

   לכל ההמלצות

   לחברתנו תקן ISO 9001:2015 - מוסמכים בבדיקה ותחזוקה של מערכות לגילוי וכיבוי אש לפי תקן 1220 חלק 11

   היתר מספר 110348

   יש לכם שאלה? אצלנו תמצאו את התשובה!

   אילו סוגי מערכות מיגון ואבטחה קיימות?

   ישנו מגוון רחב של מערכות המיועדות לאבטחה ומיגון מבנים ובתי עסק ביניהן תוכלו למצוא מערכות גילוי עשן, מערכות כיבוי אש, מצלמות אבטחה, מערכת אזעקה כנגד פריצות ועוד.

   מדוע חשוב להתקין מערכות מיגון לעסק?

   התקנה של מערכות מיגון ואבטחה לעסקים חשובה ביותר מפני שהן בעלות השפעה הרת גורל על בטיחותם של העובדים, הלקוחות ונוכחים במרחב של בית העסק, וכן שמירה על הציוד, המכשירים והפריטים ברשות העסק מפני גניבות ופריצות.

   היכן מומלץ למקם מערכות מיגון ואבטחה?

   מפני שלכל מערכת מטרה וייעוד אחר ובשל העובדה כי כל עסק בעל שטח מרחבי שונה מומלץ להסתייע בגורם מקצועי שיידע להתאים עבורכם את המיקום האופטימלי להתקנת מערכות אלו. לקבלת מידע וייעוץ מקצועי צרו עימנו קשר!
   חברה לקידום אתרים באינטרנט חברה לקידום אתרים באינטרנט

   תפריט נגישות