מערכות גילוי אש ועשן

מערכות בתקן 1220 חלק 11

מערכות גילוי אש ועשן: הבחירה הנכונה לבטיחות שלכם

בעולם העסקים היומיומי, ובפרט בתקופה הנוכחית, מיגון האנשים והנכסים חשובה מאין כמוה. אחת מן הדרכים הטובות ביותר למגן את המתקנים שלכם היא להתקין מערכות לגילוי אש ועשן. מערכות שתפקידן לאתר כל שריפה עוד בשלבים הראשוניים ביותר שלה ולהתריע במקום על הסכנה המתקרבת. בהמשך המערכת מזמינה את צוותי ההצלה ביניהם מכבי אש וצוותי סיור.

כיצד בוחרים מערכת גילוי אש

בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר מערכות גילוי אש בשוק והבחירה הפכה להיות קשה. על מנת לבחור במערכת איכותית וטובה עבור הבית או העסק שלכם הנה מספר טיפים אשר יעזרו לכם לבחור נכונה:

  • המבנה: עשו בדיקה מקיפה של המבנה תחילה, בדקו מהו השטח המדויק שלו ולאיזו הגנה הוא זקוק ורק לאחר מכן התאימו את המערכת. ישנן מערכות שונות המתאימות למבנים בגדלים שונים ובעלי תנאים שונים.
  • תו תקן: חפשו אחר מערכות אשר עומדות בכל התקנות של משרד התקנים הישראלי וכי להן יש תו תקן המעיד כי מדובר במערכת איכותית וטובה.
  • חברה: בחרו בחברה המספקת שירות איכותי ומקצועי. חשוב מאוד שיהיה לה ניסיון של שנים רבות בתחום והיכרות עמוקה עם עולם גילוי האש. כמו-כן, חפשו אחר חברה שאנשי הצוות העובדים בה מספקים שירות אנושי ואדיב.

הבחירה במערכת נכונה

בטרם ההתקנה של מערכות לגילוי אש חשוב לעשות את הבחירה הנכונה. יש לבחור גם מערכת איכותית וגם חברה מעולה שתתקין את המערכת בצורה הראויה. אצלנו תמצאו צוות איכותי ובעל ניסיון עתיר שנים. הצוות שלנו יתאים עבורכם את המערכת הטובה ביותר לצרכים שלכם. אנו נלווה אתכם באחריות ובזהירות אל עבר המטרה שלכם ונתקין עבורכם את המערכת בצורה שלא תגרור אחריה כל תקלה.

עומדים לבנות בית? מחפשים שירותי תחזוקת מערכות? מחפשים אינטגרטור?

אנחנו כאן לכל שאלה! השאירו פרטים ונחזור אליכם

לפניכם מידע נוסף אתם מוזמנים לעיין: