התקנת כיבויים בלוח חשמל

מערכת כיבוי בלוח חשמל

מבטיחים את בטיחות העסק שלכם עם גילוי אש ועשן מקצועי ומתקדם בלוחות החשמל – זהו מה שאנו עושים ב- "007 פרויקטים מיגון בע"מ". אנחנו מספקים לכם את הטכנולוגיה החדשנית ביותר, מתקנים ומתחזקים מערכות גילוי אש ועשן מתקדמות, המעניקות שלווה ושקט, ומאפשרות לכם להתמקד במה שאתם עושים הכי טוב – ניהול העסק שלכם.

מערכות גילוי האש שלנו משולבות באופן מושלם עם מערכת כיבוי אש באירוסול או גז, מתאימה למגוון לוחות חשמל, ומציעה לכם פתרון כולל לאבטחת העסק שלכם.

אנחנו עובדים לפי הדרישות הגבוהות של רשות הכבאות וחברות הביטוח, מה שמבטיח שאתם מקיימים את כל התקנות הבטיחות והאבטחה הנדרשות.

אנו מבינים כמה חשוב להבטיח את הבטיחות של מערכת החשמל שלכם, ולכן אנו ב-"007 פרויקטים מיגון בע"מ" מתמחים בהתקנת מערכות כיבוי אש באירוסול או גז ללוחות חשמל.

השירותים שלנו מבוססים על התקן הישראלי המחמיר, ואנו מתחייבים לספק תוצאות מרשימות בהתאמה לדרישות רשות הכבאות וחברות הביטוח. בעזרת מומחינו המנוסים, אנו מבטיחים שהמערכת שלכם תהיה מוגנת נגד האיומים שהאש מציגה.

אנו מתחייבים לשמור על מינימום הפרעה לפעילות היומיומית שלכם במהלך תהליך ההתקנה ונשמע שיקול דעת לכל דרישה ותהליך שלכם. עם "007 פרויקטים מיגון בע"מ", אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות.

קצת מידע שלא מזיק לדעת

אנו מבינים את החשיבות הקריטית של התקנת מערכות גילוי וכיבוי אש המתאימות לכל מערכת חשמל, בהתאם לגודל ולנפח העומס שלה. ב-"007 פרויקטים מיגון בע"מ", אנחנו עוסקים בהתקנה מדויקת של מערכות אלה, בהתאם לדרישות החוק ולסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר.

ללוחות חשמל בהספק של 63 עד 80 אמפר, אנו מתקינים גלאי עשן מתקדם המתריע מיד עם התפרצות האש.

ללוחות בהספק של 80 עד 100 אמפר, אנו מתקינים לא רק גלאי עשן, אלא גם מערכת לניתוק אספקת החשמל. המערכת מופעלת אוטומטית במקרה של גילוי שריפה, מנתקת את האספקה ללוח וממנעת התפשטות האש.

ללוחות עם הספק של מעל 100 אמפר, אנו מתקינים, בנוסף לגלאי עשן ומערכת ניתוק, גם מערכת כיבוי אש. המערכת מופעלת באופן אוטומטי ברגע שהגלאי מזהה שריפה, והיא מנתקת את החשמל וכובה את האש מהר מאוד, לפני שהיא מספיקה להתפשט.

אנו ב-"007 פרויקטים מיגון בע"מ" מתחייבים להבטיח את בטיחותכם ולשמור על נכסיכם. צרו קשר עוד היום ואנו נדאג להתאים לכם את המערכת המתאימה ביותר וגלו כיצד אנו יכולים להגן על העסק שלכם מפני האיומים שהאש מציגה.