מערכת אזעקה אלחוטית

מערכת אזעקה אלחוטית

מערכת אזעקה אלחוטית אטרקטיבית יותר מאשר מערכת קוויות בשל יתרונותיה הרבים ההופכים את השימוש בהם לנוח, יעיל ואפקטיבי יותר. אלו מערכות המתאימות בעיקר לבתים בהם לא בוצעה תשתית קודמת למערכת אזעקה. להתקנת מערכת אלחוטית פנו אלינו ונשמח לתת לכם את המענה המדויק לצורכיכם.

היתרונות של מערכות אזעקה אלחוטיות

  • התקנה: ההתקנה של מערכת אלחוטית הינה קלה, פשוטה ומהירה. בניגוד למערכת קווית אשר דורש תשתית על מנת להתקין אותה מערכת אלחוטית לא דורשת דבר.
  • סוללה: המערכת האלחוטית אינה תלויה במערכת החשמל ויכולה לפעול ללא כל הפסקה גם במקרים בהם החשמל נופל. המערכת פועלת בעזרת סוללה אשר מתריעה מראש במקרים בהם היא עתידה להסתיים.
  • עלות ההתקנה: כיוון שהמערכת לא דורשת הכנת תשתית או חיווט של המערכת ההתקנה שלה זולה באופן משמעותי מהתקנה של מערכת קווית.
  • רשת סלולרית: את רוב המערכות האלחוטיות ניתן לחבר באופן ישיר אל מכשיר הנייד החכם שלכם כך שבכל מקרה של בעיה, תקלה או פריצה הדבר ידווח ישירות אל מכשיר הסלולר ברגע האמת.
  • מערכת קלה לשדרוג: מערכות אזעקה אלחוטית ניתנו לשדרוג בקלות ובפשטות. תמיד תהיו צעד אחד לפני הפורצים!

 

בחירת מערכת לבית ולעסק שלכם

בבחירת מערכת אזעקה לבית שלכם אין ספק כי מערכת אלחוטית הינה המערכת הטובה והאיכותית ביותר. השימוש הנוח והפשוט עוזרים לנו לקבל את שלוות הנפש לה אנו כל כך זקוקים. על מנת להתקין מערכת מעין זאת בביתכם צרו קשר עמנו ונשמח לעמוד לשירותכם.