מערכת אזעקה

מערכות אזעקה: התראה מפני פריצה בזמן אמת

בעלי עסק או בעלי בית פרטי? היו מעורבים בהגנה של הנכס שלכם!

תתנו לשקט הנפשי שלכם חשיבות עליונה. אל תסתפקו בפחות ממערכת אזעקה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. הצוות שלנו מומחה בהתקנת מערכות אזעקה מתקדמות, המתריעות במקרה של חדירה לא מורשית לנכס שלכם. המערכות שאנחנו מתקינים מתאימות לכל סוגי הנכסים: מבתים פרטיים, דירות, משרדים, מחסנים, ועד למבנים תעשייתיים.

שלטו באופן מלא על אבטחת הנכס שלכם. המערכות שאנו מתקינים מאפשרות לכם בקרה מרחוק. על-ידי אפליקציה בטלפון הנייד, שמאפשרת לכם להפעיל ולבטל את האזעקה, לקבל התראות מידיות ואף לראות במציאות מה מתרחש בנכס שלכם בזמן אמת.

אל תתנו לפריצה לקרות בלי שאתם יכולים לתת מענה. הגנו על הנכסים שלכם עם מערכת אזעקה מתקדמת.

טיפים לבחירת מערכות אזעקה

עם התפתחות הטכנולוגיה נעשה גם שינוי משמעותי בתחום מערכות האזעקה. כיום ניתן לראות יותר ויותר סוגים של מערכות שונות ומיוחדות המספקות הגנה מושלמת עבור כל מבנה. על מנת לבחור את המערכת הנכונה ביותר עבורכם חשוב לשים לב למספר נקודות משמעותיות:

סוג המערכת: כיום קיימות 2 סוגי מערכות עיקריות והן קוויות או אלחוטיות. היתרונות של המערכת הקווית הם שכמעט ואין בה הפרעות קליטה כלל והיא אינה זקוקה לסוללות. מערכות אלו זקוקות לתשתית קווית על מנת לפעול. מנגד עומדת המערכת האלחוטית שאמנם הקליטה בה עלולה להיות מופרעת אך ההתקנה שלה פשוטה ונוחה.
סוגי הגלאים: ישנם גלאים פנימיים המספקים לנו הגנה גם על הפנים הבית וישנם גלאים חיצוניים המספקים הגנה גם על הסביבה החיצונית. מערכת זאת מתאימה בעיקר עבור בתים פרטיים להם ישנו שטח חיצוני הכולל גינה או חצר וכך מתאפשרת הגנה גם עליהם.

מערכת אזעקה – יתרונות

על מנת להסיר חשש מפריצה התקינו מערכות אזעקה אשר תורמות לבקרה ולתחושת הביטחון שלכם. מערכת האזעקה המתריעה באופן מידי בכל מקרה של פריצה לתוך השטח הפרטי שלנו תאפשר להגיב במהרה. על מנת להתקין מערכת זאת גם בביתכם פנו אלינו ותוכלו לבחור את המערכת המדויקת ביותר עבורכם. הצוות הנאמן שלנו ילווה אתכם במקצועיות ובסבלנות עד אשר נמצא את הפתרון הטוב ביותר בעבורכם.